doodle-2 doodle-1 doodle-1

Działamy w 100% legalnie i bezpiecznie! Do realizacji usługi nigdy nie poprosimy Cię o podanie hasła do konta. Nasze like, follow i wyświetlenia są wysokiej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować, że Twoje konto nie dostanie shadowbana ani innej blokady.

Na każde zamówienie dajemy 30 dni gwarancji! Jeżeli w tym czasie wystąpią spadki w zamówionych ilościach, po wiadomości do nas zostaną uzupełnione.

Gwarancja obowiązuje na warunkach liczbowych:
wartość początkowa zamówienia + zamówiona liczba = wartość końcowa.

W przypadku spadku poniżej wartości startowej reklamacje nie będą rozpatrywane.

Zmiana nazwy konta w przypadku zakupu followers na instagramie oznacza rezygnację z gwarancji.

Oferujemy lajki, followers oraz wyświetlenia w najwyższej jakości w stosunku do ceny. Należy pamiętać, że jakość usług zależy od wyboru opcji dodatkowych dostępnych dla każdej usługi.

Obecnie nie mamy w ofercie polskich lajków i followers. Konta pochodzą z całego świata.

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi do max 24h* od czasu otrzymania płatności za zamówienie.

W przypadku opcji dodatkowej „szybka realizacja” czas realizacji zamówienia wynosi do max 12h* od czasu otrzymania płatności za zamówienie.

 

*podane czasy są realizacji są szacunkowe, mogą  się wydłużyć w przypadku aktualizacji serwisów dla których zostały wykupione lub problemów technicznych.  O sytuacji informujemy w zakładce aktualności.

Lajki zwykłe bez dodatkowych opcji 
do realizacji zamówienia posłużą pochodzące z całego świata konta, które mogą nie mieć zdjęć oraz mogą nie prowadzić profili, ich nazwy mogą składać się z ciągu przypadkowych znaków.

Jakość premium ❗
do wykonania usługi posłużą konta lepszej jakości. Większość prowadzi swoje konta, posiada zdjęcia profilowe oraz dodaje czasami relacje.  Konta pochodzą z całego świata.

Europejskie konta ❗❗❗
do wykonania usługi posłużą konta  z europejskimi oraz anglojęzycznymi nazwami. Większość kont posiada zdjęcie profilowe, część posiada zdjęcia na koncie.

*w przypadku braku aktualizacji serwisu oraz braku aktualnych problemów technicznych.

Informujemy, że w wyniku działań reklamowych w celu pozyskania określonych w zamówieniach wartości polubień, followers, subskrybcji oraz wyświetleń nie mamy możliwości ich późniejszego usunięcia.